top of page
  • Obrázek autoraveronikabalson

Náš Dlouhý, Široký a Bystrozraký….

Ač jsme jako ženy v běžném životě i v práci soběstačné, stejně nám tu a tam chybí nějaký ten chlap! My s mamkou na to narážíme docela často:

>> vyměnit píchlé kolo u auta

>> dotáhnout kamení na zahradu

>> nastavit správně kotel či topení


Jsou ale i další věci, které samy sobě jako ženy dát nemůžeme!

>> dostat pusu, když přijdeme utahané z práce

>> nechat se jen tak pevně obejmou


Když se ale tyto věci kumulují a potřeba mít může je nenaplněná, často pak samy přepínáme do zcela mužského módu >> Jak to vypadá? Věci a události sekáme, jako když chlap bere sekeru do ruky a štípe špalky na menší dříví, třísky a prach je všude kolem. 🤣


Zdroj: Naše nové modely na e-shopu již brzy!


Něco vám to připomíná? Znáte to taky? Pak tedy otázky zní:

Máte vedle sebe toho správného partnera? Pomáhá vám? Nebo si děláte věci věčně sama?

Máte dost prostoru být ve vašem partnerství ženou? Možná si vybavíte, že na podobné téma už jsem svou reflexi jednou napsala, jedná se o článek Mužsko-ženský princip link.


No ale co s tím?

Jak dobře a jak dlouho můžeme jako ženy pracovat s mužskou energií uvnitř samy sebe?

Aneb, kde v záplavě dnešních seznamkových mužů v telefonu hledat toho pravého? Mně se za poslední dobu podařilo poznat tři muže. Každý z nich byl úplně jiný a každý byl tak trochu jedinečný a ráda bych s vámi svou zkušenost sdílela.


>> Ten první se mnou nesmírně rezonoval na úrovni duše.

Je to kluk, co má rád společnost, kulturu a má nesmírnou hloubku. Umí naslouchat a komunikovat jako nikdo, koho jsem doposud poznala. Diskutovali jsme tak hodiny a hodiny a bylo úplně jedno na jaké to bylo téma. Vždy to bylo fenomenální, zajímavé i relevantní.


>> Druhý muž byl o něco málo starší a už z prvních zpráv naší komunikace bylo vidět, že má v hlavě všech pět pohromadě. Jeho zajímavé otázky a moje upřímné odpovědi poukazovaly na to, že máme oba tak trochu odžito, jsme tedy poučeni a tedy možná i ready na další vztah.


>> Do třetice přibyla i zkušenost s chlapcem, který byl hot as hell 🔥 a jeho přítomnost mi způsobovala nepřetržité motýlky v břiše. Všechno na něm bylo tak strašně nové a sexy, že jsem se musela hodně ovládat, abych to oblečení z něj hned nestrhala.


Výsledek? Ani s jedním to nevyšlo. Proč?

Bylo to jak seznámit se s Dlouhým, Širokým a Bystrozrakým, každý měl něco, co vynikalo - jeden duši, druhý mysl a třetí tělo - ale prostě by to dlouhodobě nefungovalo. Troufám si říct, že jen málo z nás má v životě takové štěstí, že snoubí v jednom partnerovi všechny tři potřeby a formy lásky. I já sama jsem dlouhou dobu žila s mužem, který měl jen jednu z výše zmíněných superpowers, a byla jsem přesvědčená, že to je ten nejlepší muž, co pro mě může být. 🤣


Dnes jsem nesmírně vděčná, že jsem všechno tohle mohla zažít a můžu prožívat i dál. Z mé zkušenosti rozvedené ženy je nesmírně důležité vědět, jaký je to pocit a co je to za emoce, které nám konkrétní muž i jeho přítomnost způsobuje. Bez toho, aniž bychom si tuto rozmanitost vyzkoušely na vlastní kůži a samy prožily, se nám může špatně hodnotit i navigovat, jakého partnera chceme, a nebo často ze strachu zůstáváme u někoho, o kom si myslíme, že je a nebo může být ten pravý.


V dnešním světě už ale dávno neplatí, že partnerku si hledají a vybírají hlavně muži. I my máme svaté právo zkoušet a objevovat. Takže se nedejte! Kdo nic nezkusí, nic nezkazí a nic neví. Takže nahoďte červenou rtěnku 💋, rozpusťte si vlasy, kupte si něco hezkého na sebe (Tip - třeba Kimono Haruko) a vykročte v podpatcích do víru velkoměsta.


👉 A hlavně se nenechte přesvědčit, že něco z toho, co se stalo či případně nepovedlo, je jen a jen vaše chyba! Ve vztahu, a i na jeho začátku, jsou vždy dva!


Velmi mě zajímají i vaše příběhy a tipy, jak na chlapy! Jestli máte chuť a chvilku, napište mi do SZ nebo sdílejte vaše zkušenosti dole pod článkem.


Veru

bottom of page