MAR_6259A.JPG

Silné emoce a vnitřní touha uvádí věci do pohybu, tak vznikla i naše značka. Jsme matka a dcera a vždy jsme si byly velmi blízké. Spojuje nás zvědavost a schopnost sdílet a navzájem se inspirovat. I díky tomu začaly vznikat naše první modely, chybělo nám oblečení, ve kterém bychom se cítily žensky a pohodlně. Prohlédnout kolekci.

 
KYT_0120.jpg

Máte někdy pocit, že jdou dělat věci i jinak? Že nechcete jít s hlavním proudem ani s novými módními trendy? My ano a právě díky těmto rozhodnutím vám dnes můžeme nabídnout oblečení, které se přizpůsobí měnící se ženské postavě. Věříme, že se v něm budete cítit skvěle, ať už v něm vyrazíte kamkoliv.

KYT_1640.jpg

Naší specializací je kimono, tradiční japonský oděv, který v sobě skrývá ženskou rafinovanost, eleganci a nepřeberné možnosti využití. Při vhodném stylingu dobře poslouží jako společenské sako, ležérní top na večer či hřejivá vrstva na běžné nošení. Prohlédnout kolekci

V případě materiálů jsme se vědomě rozhodly pracovat s přírodními vlákny. Konkrétně se lnem, hedvábím a vlnou. To díky nim se během celého dne můžeme cítit opravdu pohodlně. Mají tu schopnost nás ve správnou chvíli zahřát, ochladit a pohltit pot. 

Více o materiálech.

208259277_1476235042769049_1536728590481815618_n-1.jpg
KYT_0274.jpg

Všechna naše kimona jsou ušitá lokálně, ve spolupráci se zkušenými švadlenami, které dbají na každý detail i steh a k práci přistupují s respektem. Každý model je zakončen ručně, bez zbytečných švů a proševů, jen tak docílíme jednoduchých linií, které dají vyniknout eleganci každé z vás. Prohlédnout kolekci